• Voetbal Extra Junioren zoekt nieuwe voetbal kanjers

    25 jun 2019
  • Het jeugdteam van Voetbal Extra Heijen zoekt nieuwe spelers. Dit team is speciaal voor kinderen die geen aansluiting vinden met de reguliere teams. Ben je tussen de 8 en 18 jaar en vind je het leuk om tegen een balletje te trappen? Neem dan contact op met Miranda van den Hoek. Je mag zelfs 3x gratis mee trainen op de dinsdagavonden!
     
    Afgelopen week waren Hans Schiks en Tijn Wabeke van VV Heijen aanwezig op de Mikadoschool in Gennep om een voetbaltraining te verzorgen, maar ook zeker om nieuwe voetbaltalenten te scouten! Zij kregen assistentie van Glenn en Stephan van Voetbal Extra Senioren. Zie lieten zien een goede ambassadeur te zijn van Voetbal Extra en ontfermden zich uitstekend over de jongeren van de Mikado. Foto's van deze voetbaltraining zeggen genoeg!
    Voetbal Extra staat voor plezier en voetballen tegelijk! Ben jij de voetbal kanjer die wij zoeken? Kijk op de flyer voor meer informatie en hopelijk zien we jou in het nieuwe voetbalseizoen!