• Terugblik op geslaagd bedrijventoernooi

    22 jun 2019
  • Onder prima weersomstandigheden is zaterdag 15 juni jl. het 13e bedrijventoernooi afgewerkt. Negen teams zetten hun beste beentje voort tijdens dit toernooi. Het ongelijke aantal teams noopte Oscar Klein, belast met het opstellen van het wedstrijdschema, tot het toepassen van de volgende variant:  Een halve competitie, waarin alle teams tegen elkaar speelden. De nummers 1 tot en met 4 van deze competitie plaatsten zich voor de halve finalve finales. Uiteindelijk werd de finale afgewerkt door de teams van Heijs Hepke en Essity Heijen. Laatstgenoemde trok hierin met 0-1 aan het langste eind. Aldus kwam Essity Heijen in het bezit van de wisselbeker, beschikbaar gesteld door Spit Natuursteen. Tijdens de prijsuitreiking werd ook de winnaar van de sportiviteitsprijs bekend gemaakt. Deze prijs werd door de scheidsrechters toegekend aan het team van Jumpsquare Nijmegen.

    Tijdens het voetbalgebeuren zorgde feest-dj Al voor de muzikale omlijsting. De feestavond werd opgeluisterd door de band Old Boys United. Zij vermaakten het publiek met veelal nummers uit de jaren 80 en 90.