• Komende donderdagavond is de pitchavond van Gennep doet mee waar ook Erwin Jansen aan meedoet met zijn idee voor "Een gezond rondje Heijen". Gennep doet mee zet inwoners in hun eigen kracht, bijvoorbeeld door ontmoeting met andere mensen te stimuleren en mee te doen aan lokale activiteiten.

    Afgelopen maanden is een enthousiaste groep van verenigingen en organisaties samen met Gennep Doet Mee aan de slag gegaan om uitdagingen aan te pakken en te komen tot ideeën. Deze ideeën zijn inmiddels uitgewerkt tot ware concepten. De teams maken zich nu klaar voor de pitchavond op 22 november. Waar ze hun idee gaan pitchen voor de jury. Ben jij er ook bij?

    Onder de acht ideeën wordt het prijzengeld van €18.000 verdeeld. De pitchavond wordt een echt feest en iedereen is welkom. We zorgen voor een leuk programma en ook Gennep News is aanwezig. De pitchavond vindt plaats op 22 november om 19.00 uur bij Pica Mare in Gennep. Kom jij de deelnemers aanmoedigen?

    Meer weten over de Gennep Doet Mee en de pitchavond? Kijk dan op www.gennepdoetmee.nl