Op woensdag 10 september tussen 17.00 en 20.00 uur organiseert VV Heijen met trots het Coaches on Tour toernooi, als één van de zes locaties in Nederland. Tijdens dit bijzondere evenement worden voetballers van G-teams gecoacht door trainers en hoofdcoaches uit het betaald voetbal.
Dit jaar zijn teams vertegenwoordigd uit de Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie en Vrouwen Eredivisie. Ook zal arbitrage uit het betaald voetbal aanwezig zijn om de wedstrijden te fluiten. Bij VV Heijen nemen N.E.C., FC Eindhoven, Fortuna Sittard, MVV, PSV (v), Roda JC en VVV-Venlo het tegen elkaar op. De spelers van de G-teams van VV Heijen, Olympia'18, De Treffers, UDI'19, Oranje Blauw, Juliana'31 en Siol zullen namens deze betaaldvoetbalclubs de strijd aangaan, onder begeleiding van hun hoofdcoaches.
Ben jij erbij? Kom gezellig langs bij VV Heijen en geniet van een middag en avond vol voetbal en plezier!
Coaches on Tour is een initiatief van Coaches Betaald Voetbal, de KNVB, Fonds Gehandicaptensport en de Belangenvereniging Scheidsrechters Betaald Voetbal (BSBV).
Meer informatie: KNVB Coaches on Tour 2025
https://www.knvb.nl/nieuws/organisatie/berichten/70535/save-date-coaches-tour-2025-op-10-september