• Bestuur

    FunctieNaamEmail
    VoorzitterStoffele, F frank-krista@ziggo.nl
    SecretarisDijck, M vanm.van.dijck@hotmail.com
    PenningmeesterJanssen, W. wouter.janssen@live.nl
  • Algemene zaken Wabeke, Niels niels_w14@live.nl
    Accomodatie Melis, Albert melis@eldaweb.nl
    Jeugd Schiks, Jeen jeenschiks07@gmail.com
    Jeugd Ven, Ramon van de ramonvandeven@hotmail.com
    Technische zaken Wijers, Frank frankmaritawijers@gmail.com
    Sponsoring Smeets, Thijs thijs@dawsongold.nl
  • Commissies

  • Wedstrijdsecretariaat:

    Jeugd: Oscar Klein: email: jeugd@vvheijen.nl

    Senioren: Toine Janssen: toinevvheijen@gmail.com

     

    Commissie van Beroep:

    Deze commissie bestaat uit Jan Lamers, Harrie Janssen en Ron Wabeke.

     

    Jeugdcommissie:

    Bestaat uit Oscar Klein Miranda Coenen, Ramon van de Ven en Jeen Schiks (gedeeld voorzitterschap).

    Pupil van de week: Diana Lamers, e-mail: djlamers78@gmail.com

     

    Ledenadministratie:

    Stella Roodbeen mail: stellavvheijen@gmail.com

     

    Technische commissie:

    De technische commissie bestaat uit Frank Wijers en Erwin Jansen. Ondersteunende rol: Marco Lamers, Peter ten Haaf en Hans Schiks.

     

    Sponsorcommissie:

    De sponsorcommissie bestaat uit Geert Klaassen, Gerrie Vinck, Jan Pouwels, Thijs Smeets, Thijn Hermsen en Rik Rütter. Ondersteunende rol: Hans Spit sr.

     

    Activiteitencommissie:

    Deze commissie bestaat uit de volgende leden: Mark van der Burg, Ramon van de Ven, Niek Linsen, Bas Jansen, Thijs Kusters, Guus Hawinkels en Jeroen Melis. Ondersteunende rol: Niels Wabeke.

     

    Scheidsrechterscommissie:

     

    Deze commissie bestaat uit Bas vd Ende, E-mail : basvdende@hotmail.com

    Hierbij vervullen Harrie Janssen en Jan Lamers een ondersteunende rol.

     

    Commissie ijsbaan (indien aan de orde):

    Jan Lamers, Jan Teerling, Joost ter Laak, Harrie van Mil en Gerrie Luppes.

     

    Financiële commissie:

    Wouter Janssen, Nicoli Broers en Hans Boekholt.

     

    Overige:

    Consul: Jan Lamers jan-annekelamers@home.nl

    Vrienden van Heijen: Ton Basten asbasten@home.nl

    Website : Bas Koenen bas.koenen@tuxx.nl

    Groenploeg: Albert Melis