• Heijen 1

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Heijen (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSV43018629
    2De Zwaluw42207348
    3Constantia321010467
    4S.V. Oostrum32108267
    5Stormvogels'2832108357
    6Heijen32016246
    7SV Milsbeek31206425
    8SVEB31118534
    9Merselo31116424
    10Toxandria4022512-72
    11Montagnards4022513-82
    12EWC'46201134-11
    13V.V. Achates3003110-90
    14VIOS'384004110-90

    Poulestanden Heijen (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ysselsteyn33008179
    2Heijen32017436
    3MVC310245-13
    4SVOC'01300309-90
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hawinkels, GuusTeamspeler
    Hermsen, RobbinTeamspelerMiddenvelder
    Janssen, BasTeamspeler
    Kessels, BoydTeamspelerAanvaller
    Kusters, ThijsTeamspelerMiddenvelder
    Melis, JeroenTeamspeler
    Reijnen, RenéTeamspelerAanvaller
    Roelofs, JorickTeamspeler
    Schiks, JeenTeamspelerVerdediger
    Schonenberg, DirkTeamspeler
    Ven, Ramon v.d.TeamspelerMiddenvelder
    Wabeke, TijnTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haaf, Peter tenTechnische stafTrainer/coach
    Lamers, MarcoTechnische staf
    Lamers, MarcoOverige stafTeammanager
    Roelofs, MarcoTechnische staf
    Schiks, HansOverige stafTeammanager