• Heijen 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 14:30Stormvogels'28 - HeijenSportpark 't Eindpunt
  • Poulestanden Heijen (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSV43018629
    2De Zwaluw42207348
    3Constantia321010467
    4S.V. Oostrum32108267
    5Stormvogels'2832108357
    6Heijen32016246
    7SV Milsbeek31206425
    8SVEB31118534
    9Merselo31116424
    10Toxandria4022512-72
    11Montagnards4022513-82
    12EWC'46201134-11
    13V.V. Achates3003110-90
    14VIOS'384004110-90

    Poulestanden Heijen (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ysselsteyn33008179
    2Heijen32017436
    3MVC310245-13
    4SVOC'01300309-90
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 okt.S.V. Oostrum - Heijen
    25 okt.Heijen - Montagnards
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burg, Maarten van derTeamspeler
    Hawinkels, GuusTeamspeler
    Hermsen, RobbinTeamspelerMiddenvelder
    Janssen, BasTeamspeler
    Kessels, BoydTeamspelerAanvaller
    Kusters, ThijsTeamspelerMiddenvelder
    Melis, JeroenTeamspeler
    Reijnen, RenéTeamspelerAanvaller
    Roelofs, JorickTeamspeler
    Schiks, JeenTeamspelerVerdediger
    Schonenberg, DirkTeamspeler
    Ven, Ramon v.d.TeamspelerMiddenvelder
    Wabeke, NielsTeamspelerVerdediger
    Wabeke, TijnTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haaf, Peter tenTechnische stafTrainer/coach
    Lamers, MarcoTechnische staf
    Lamers, MarcoOverige stafTeammanager
    Roelofs, MarcoTechnische staf
    Schiks, HansOverige stafTeammanager